O nas

Historia firmy P.P.H. „WR” Sp. z o.o. zaczęła się w 2000 roku.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która od początku swojej działalności była nastawiona na produkcję wyrobów metalowych, plastikowych oraz na produkcję elektrycznych wózków.

Ze względu na posiadane duże doświadczenie i bogate zaplecze maszynowe przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę produktów i usług. Zasoby „WR” pozwalają na kompleksową obsługę klienta w zależności od potrzeb: doradztwo, projekt elementu, projekt formy i oprzyrządowania aż do wykonania detalu ewentualnego galwanizowania lub malowania oraz transport.

Posiadamy trzy wydziały firmy: mechaniczny, galwanizernię i narzędziownię. Obecnie firma zatrudnia 115 wysoko kwalifikowanych pracowników różnych specjalności. Dysponuje parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać elementy w produkcji jednostkowej, wieloseryjnej oraz przygotowywać prototypy i modele.

Cały czas firma poszerza zakres świadczonych usług i produktów, dążąc do osiągania najwyższego możliwego poziom jakości produkowanych wyrobów oraz innowacji technologicznych.

Firma posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem - certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 wydane przez PRS od 2000r.

                                                                             

Przetwarzamy dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2106/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO"). Więcej informacji znajdziecie Państwo w dokumentach Polityka bezpieczeństwa WR oraz klauzula informacyjna WR na dole strony.

PPH WR Sp. z o.o. zawsze stawia na rozwój i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, często nasze działania są wspierane przez dofinansowania z Unii Europejskiej oraz z Województwa Mazowieckiego.

Projekty inwestycyjne firmy WR Sp. z o.o. mają zawsze na celu wykorzystanie najlepszych i najnowszych dostępnych technik produkcyjnych zwiększających możliwości firmy, optymalnych ekologicznie i finansowo oraz możliwych do zastosowania w aktualnych warunkach oraz osiągniecie maksymalnej możliwej ochrony środowiska przy optymalnym zaangażowaniu środków WR Sp. z o.o.

Realizacja projektów pozwoliła rozwinąć współpracę z dotychczasowymi klientami, pozyskać nowych, a także usprawniła dotychczasową produkcję i w efekcie umożliwiła znaczący wzrost sprzedaży i rozwoju firmy.

Poniżej zamieszczamy informację na temat zrealizowanych projektów

Zdjęcia